KurumsalHakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, 1954 yılında, Oğuz ÖZGÜR tarafından tarihi eser restorasyonlarıyla ilgili olarak iş hayatına “DOĞU İNŞAAT” adı altında başlamıştır.

 

Güneydoğu Anadolu ‘da çok çeşitli tarihi yapıların onarımı konusunda, Vakıflar Genel Müdürlüğü ile Eski Eserler ve Müzeler Müdürlüğüne değerli hizmetler vermiştir.

 

Doğu İnşaat, çeşitli mühendislik alanlarında bilgi ve tecrübe birikimi ile gelişmekte olan ülkemizin trafik işaretleri sektöründeki ihtiyacını  görmüştür. 1975 yılında ismini ve faaliyet alanını değiştirmiştir. Bu tarihten itibaren, 1988 yılına kadar ERDOĞAN NEZİH ÖZGÜR adı altında sektörde kurulan ilk ve tek firma olarak yoluna devam etmiştir.

 

1988 Yılında, ÖZGÜRLER TRAFİK İŞARETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak, şahıs firması olmaktan çıkıp Limited Şirket olarak profesyonel iş hayatına devam etmiştir.

 

Faaliyet alanlarını daha da genişleterek proje, üretim ve uygulama tecrübelerini birleştirip, yurt içi ve yurt dışı projelerinde sistem entegratörü olarak hizmet vermeyi hedeflemiştir.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar, firmamız sektöründeki yerli ve yabancı teknolojik gelişmeleri takip etmiş, büyüyen iş hacmi ve deneyimli kadrosuyla pazar payının büyük bir dilimine sahip olmuştur.

 

Halen Büyükşehir, il, ilçe Belediye Başkanlıklarında, Karayolları Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüklerinde, çeşitli Kamu Kurum ve Kuruluşlarında, Özel ve Devlet Üniversitelerinde proje, üretim ve uygulama alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Önceki Sayfa